(044) 233-22-13
(096) 233-22-13
(063) 233-22-13
(099) 233-22-13
0
Клен остролистный
watermark/unnamed4487
watermark/klen65
watermark/depositphotos_77312122-stock-photo-seed-concept

Клен остролистний

3
150,00 грн.
від 5шт по грн. за од.
від 10шт по грн за од.
Розмір 3-х літнього саджанця звичайного клена - 2 м. У розпліднику можна підібрати саджанці клена заввишки від 2-х до 3-х метрів, із стволом діаметром до 10 см

Київський розплідник садових рослин радий запропонувати вашій увазі саджанці дерев Клена

Добре всім знайомий з дитинства клен, з його красивим різьбленим листям, яке осінь розфарбовує у всілякі відтінки червоного і жовтого кольорів, може стати відмінним контрастом звичайним зеленолистовим деревам у будь-якому саду або парку.
У наших містах ці невибагливі, так усіма улюблені дерева, височіють громадинами, а на дачних ділянках сьогодні можна зустріти мініатюрні і дуже декоративні види клена або явора, виведені для невеликих ділянок землі селекціонерами.
Київський розплідник садових рослин пропонує купити саджанці таких малорослих компактних сортів кленів за цілком прийнятними цінами. У розпліднику можна підібрати саджанці клена заввишки від 2-х до 3-х метрів, із стволом діаметром до 10 см Співробітники розплідника упакують саджанець в контейнер або мішковину за бажанням клієнта.
Сьогоднішня різноманітність видів і сортів різьбленого красеня дозволяє вибрати дерева відповідних розмірів, що скидають листя або вічнозелені, такі, що ростуть у вигляді невеликого дерева або кущів, з різноманітними формами, розмірами і забарвленнями листя, від білих до чорних.
Клен гостролистий, псевдоплатановий (явір), змеекорий, норвезький, віяловий, японський і інші. Помітимо, що найбільша їх різноманітність представлена в Китаї.
А ще можна згадати про десерт з кленовим сиропом, долме з кленового листя. Чом би не спробувати приготувати ці кулінарні дослідження з клена, що росте у власному дворі.
Посадивши вибраний саджанець клена у себе на ділянці, можна буде весною насолоджуватися красивими, приємно пахнучими дрібноквітковими суцвіттями жовто-зеленого забарвлення, влітку милуватися округлою прозорою кроною дерева, а восени вбирати в себе потужну життєствердну енергію соковитих фарб осіннього кленового листя.
Висаджують саджанці клена в міжсезонні: восени або весною, не заглиблюючи в землю кореневу шийку, ущільнюючими землю навколо кореневої системи. Корені клена розміщуються неглибоко, але дуже добре укорінюються.
Саджанці клена невередливі і будуть рости практично у будь-якому типі грунтів. Їм може не сподобатися тільки занадто кисла або зовсім вже піщана. Як і усі рослини клени люблять сонце, відкриті простори, наповнені світлом. Тоді їх листя порадує своїми фарбами, соковитістю і густиною.
Клени - морозостійкі, швидкорослі і довгоживучі (до 100 років) дерева.
Саджанці кленів можна використати для поодиноких посадок. В цьому випадку їх висаджують в 2-х - 4-х метрах від ближніх рослин.
Також клени хороші у вигляді живоплоту. Використовувані як огорожа клени розсаджують на відстані 1,5-2 метрів один від одного.
Добре виглядають клени, висаджені уздовж вулиць і на площах, в парках і садах.
Стригти клени не рекомендується, оскільки найпривабливіше в цьому дереві - куляста форма його крони
Київський розплідник саджанців пропонує відвідати його засіки і вибрати саджанці кленів за своїм смаком, згідно зі своїми бажаннями і можливостями.




А еще у нас есть ...

Компанія “Київський розплідник садових рослин”
м.Київ, Жуляни вул. Нова, 14
(044) 233-22-13
(063) 233-22-13 Lifecell
(099) 233-22-13 Vodafone
(096) 233-22-13 Kyivstar
Час роботи: Понеділок - Субота: з 9.30 до 18.00
Перерва: 14.00 - 15.00
Неділя: вихідний
Доставка: Нова пошта,
Самовивіз з Розплідника

Перед приїздом до нас
передзвоніть ОБОВ'ЯЗКОВО!

З повагою!
VitaliyВіталій HelenОлена


Договір оферти