(044) 233-22-13
(096) 233-22-13
(063) 233-22-13
(099) 233-22-13
0

Гортензія

4

Розкидисті листяні кущі, що досягають у висоту максимум 1,5 метра. У червні на кущах з'являються перші суцвіття: білосніжні, великі (35 − 40 см у висоту). До кінця літа колишня колірна ...

350,00 грн.
5

Невибагливий сорт. Не вимагає підв'язки. Заввишки до 2 м. Цвіте з липня по вересень білосніжними суцвіттями, що злегка рожевіють до осені.

149,00 грн.
4
Rekomenduem.png

Кущі від 1,5 до 2 метрів. Цвітіння триває з червня по вересень. Забарвлення квіток, що тільки що з'явилися, вершково-біле. Надалі, причому в короткі терміни, її змінює інтенсивний ...

149,00 грн.
2
Aktsia.png

Заввишки близько 2 метрів з густою округлою кроною. Висока швидкість зростання і довговічність - до 40 років. Акція! При купівлі 10 гортензій "Грандіфлора" знижка 10%

149,00 грн.
4

Гортензія Діамонтіно Diamantino - прекрасні декоративні кущі з великими кольорами червонястого кольору. У висоту воно іноді досягає 1,20 метра. Цвіте з першої половини червня і до ...

149,00 грн.

найчервоніший сорт з усіх відомих сортів гортензії волотистої. Кущ компактний, не більше 1,3-1,5 м заввишки.

99,00 грн.
19
Aktsia.png

Гортензія Дентель де Горрон - новий! для 2019 року французький сорт гортензії з дуже раннім терміном цвітіння - кінець Червня! Кущ 2.5 метра, рясноквітнучий - прекрасні декоративні ...

149,00 грн.
7

Одна з найбільш рано квітучих волотистих гортензій і, в той же час, одна з самих морозостійких. Мітелки гортензії Kyushu складаються з дрібних білих квіточок, які з'являються в ...

149,00 грн.
5

Гортензія Лаймлайт - це кущі 1,5 -2 метри з округлою, щільною кроною. Цвіте з липня по вересень великими суцвіттями, квітки блідо-лимонного або зеленуватого кольору, потім рожевіють.

149,00 грн.

Листопадні кущі або невелике деревце до 2,5 м висотою з розкидистою кроною. Цвіте з початку липня по листопад.

149,00 грн.
15
Aktsia.png

Кущ щільний, заввишки 120-150 см, рівний, густий. Квітки в основному стерильні, при розпуску зеленуваті, потім біло-кремові, осінню суцвіття забарвлені одночасно в ясно-рожевий, ...

199,00 грн.
2

Кущ заввишки 150 - 175 см Цвіте рясно в липні-серпні по вересні - жовтні, крайові квітки чисто-білі, розташовані в суцвіттях неравномірно.

149,00 грн.
4
Aktsia.png

Прекрасні декоративні кущі з дуже великими кольорами білого кольору. Цвітіння з липня до заморозків. Кущ заввишки 180 см і шириною 120 см

149,00 грн.
3

Гортензія Sunday Fraise Сандей Фрейз - прекрасні декоративні кущі з великими кольорами з легка червонястим кольором.

199,00 грн.
6
Aktsia.png

Серед волотистих гортензій у цього сорту найбільші конічні суцвіття, при розпусканні вони ясно-кремові, потім змінюються до злегка рожевих, цвітіння щедре в липні - вересні.

149,00 грн.
29

Спочатку квітки мають молочно білий відтінок, але поступово рожевіють і з часом стають винно-червоними. Цвітіння кущів починається в середині липня і може тривати до перших заморозків.

149,00 грн.
2
500,00 грн.
4

Густий кущ зростає до 1,5 метрів у висоту і 1,5 метрів в діаметрі.

500,00 грн.
7

У висоту і ширину 1 -1,5 м. Листя має червоні прожилки на кінчиках листа червонястий відтінок. Квіти діаметром 9-13 см, міняють свій колір від салатово-рожевого до рожевого. Залежно ...

500,00 грн.
1

Кущ заввишки 0,9 - 1,1 м і шириною 1,7 - 1,9 м. Цвіте з липня по жовтень.

500,00 грн.
2

Снежно-белая окраска цветка, затем розовееет. Аромат средний. Период цветения июнь - сентябрь. Высота куста до 200см.

350,00 грн.
(0 голосов, рейтинг 0 из 5)

Види гортензій

Дуболиста гортензія процвітає у тепліших зонах. Якщо ви живете в Зоні 5 або тепліше, дуболистні гортензії - чудовий вибір, оскільки вони здатні витримувати літню спеку.
Крупнолиста гортензія – найпоширеніша з усіх. Вони часто зростають у зонах з 5 по 9.
Гортензії волотисті - стійкі до Зони 3. Їх легко вирощувати, вони досягають до 2 метрів заввишки.
Гладкі гортензії також відомі як сніжки через їх великі білі суцвіття. Це чудовий вибір у холодному кліматі.

Якщо ви шукаєте садову квітку з ефектною привабливістю, квіти гортензії дійсно приголомшливі. Влітку та навесні цей чагарник покривають великі кулі квітів. Може здатися, що такі рослини складні у догляді. Але за правильних умов та догляду гортензії досить легко вирощувати.

Що таке гортензія?
Квітуча навесні та влітку гортензія вважається чагарником. Гортензії зростають у кліматичних зонах з 3 по 7 як багаторічники. Квіти гортензії починають цвісти на початку літа і часто продовжують цвісти протягом літа до початку осені. Гортензії можуть стати основою вашого ландшафту.

Посадка гортензій
Вибираючи правильне місце, правильно підбираючи ґрунт та правильно саджаючи рослини, ви зможете насолоджуватися великими барвистими квітками гортензії довгі роки.

Найкращий час для посадки гортензії
Осінь - найкращий час для посадки гортензій, за нею слідує рання весна. Ідея полягає в тому, щоб дати кущі достатньо часу, щоб створити здорову кореневу систему до цвітіння. Найкращий час доби для посадки – ранок чи пізній вечір. Прохолодніші частини дня забезпечують захист від теплового стресу. Тримайте нові рослини добре политими, доки вони не приживуться.

Де посадити гортензію
Знання того, де посадити кущі гортензії є важливим першим кроком. Багато людей садять гортензії на клумбах поряд із будинком чи парканом. Це тому, що гортензії люблять тепле ранкове сонце, але не люблять денну спеку. Найкраще місце для посадки гортензій - це захищене місце із сонячним ранком і тінистим днем. Це може бути на північному або південному боці вашого будинку. Уникайте посадки прямо під деревами, оскільки це може призвести до конкуренції за воду та поживні речовини. Сильний вітер може зірвати та пошкодити листя та знищити квіти.

Кращий ґрунт для гортензій
Гортензії добре ростуть у ґрунті, що містить велику кількість органічного матеріалу. Хороший дренаж життєво важливий. Гортензії люблять вологий ґрунт, але вони не переносять перезволоження. Сирий, погано дренований ґрунт може викликати кореневу гниль. За кілька тижнів ваші гортензії можуть швидко загинути. Якщо у вас важкий ґрунт, розгляньте можливість додавання великої кількості компосту перед посадкою, щоб покращити якість ґрунту.

Як посадити гортензії
Щоб посадити гортензію, просто викопайте посадкові ями на 60 см. ширше кореневої грудки. Слідкуйте за тим, щоб глибина ями відповідала розміру кореневої грудки, щоб рослина розташовувалась на рівні або трохи вище навколишнього ґрунту. Створивши невеликий насип, ви допоможете збільшити стік води від основи рослини.

Поради щодо догляду за гортензією
Хоча листя і квіти гортензії здаються ніжними, насправді вони не вимагають особливого догляду. Ці поради містять все, що вам потрібно знати про догляд за гортензіями.

Хороший полив потрібен 3 рази на тиждень, щоб стимулювати зростання коріння. Крупнолистим і гладким гортензія потребує більше води, але всі сорти виграють від постійного зволоження. Використовуйте краплинний полив, щоб поливати глибоко і не допускати попадання вологи на квіти та листя. Ранковий полив допоможе запобігти в'яненню гортензії у спекотні дні.
Додайте мульчу під гортензії, щоб зберегти ґрунт вологим і прохолодним. Органічна мульча з часом розкладається, додаючи поживні речовини та покращуючи текстуру ґрунту.
Застосовуйте добрива залежно від конкретних гортензій. Кожен сорт має різні потреби та виграє від різного часу внесення. Найкращий спосіб визначити ваші потреби в родючості – використовувати тест ґрунту.
Крупнолисті гортензії потребують кількох внесення легких добрив у березні, травні та червні.
Дуболисті та волотисті гортензії найкраще почуваються при двох обробках у квітні та червні.
Гладкі гортензії потребують добрива лише один раз, наприкінці зими.
Захищайте від шкідників та хвороб, вибираючи сорти стійкі до хвороб. Плямисте листя, плямистість, в'янення і борошниста роса можуть з'явитися на гортензіях. Але шкідники не поширені на гортензіях, але можуть виникнути, коли рослини відчувають стрес. До можливих шкідників належать попелиця, листовійка та червоний павутинний кліщ. Правильний догляд за гортензіями – ваш найкращий захист.

Компанія “Київський розплідник садових рослин”
м.Київ, Жуляни вул. Нова, 14
(044) 233-22-13
(063) 233-22-13 Lifecell
(099) 233-22-13 Vodafone
(096) 233-22-13 Kyivstar
Час роботи: Понеділок - Субота: з 9.30 до 18.00
Перерва: 14.00 - 15.00
Неділя: вихідний
Доставка: Нова пошта,
Самовивіз з Розплідника

Перед приїздом до нас
передзвоніть ОБОВ'ЯЗКОВО!

З повагою!
VitaliyВіталій HelenОлена


Договір оферти