(044) 233-22-13
(096) 233-22-13
(063) 233-22-13
(099) 233-22-13
0

Дерево-сад (багатосортові дерева)

11

Абрикос многосотровой имеет на одном дереве прививки следующих сортов: Ананасний Баршерон Голд Рич Петропавловський

1500,00 грн.
2

Груша многосортовая имеет на одном дереве прививку двух сортов: Аббат Феттель (осенняя) Бере киевская (зимняя)

1200,00 грн.
1

На одном саженце привиты два сорта: Анжелис (зимняя) Груша Дельбарью/RX12-47 (зимняя)

1200,00 грн.
1

На одном саженце привиты два сорта: Анжелис (зимняя) Киргизская зимняя (зимняя)

1200,00 грн.
1

Груша многосортовая имеет на одном дереве прививку двух сортов: Бере Богматко (ранне-осенний) Вильямс летняя (позднелетняя груша)

1200,00 грн.
1

Груша многосортовая имеет на одном подвое прививку двух сортов: Вересневе дево (осенняя) Аббат Феттель (осенняя)

1200,00 грн.
1

Груша многосортовая имеет на одном подвое прививку двух сортов: Вересневе дево (осенняя) Ноябрьская (осенняя)

1200,00 грн.
1

На одном саженце привиты два сорта: Вильямс летняя (позднелетняя груша) Груша Дельбарью/RX12-47 (зимняя)

1200,00 грн.
1

На одном дереве привиты два сорта: Кучерянка (зимний сорт груши) Груша Банкетная (позднеосенний сорт)

1200,00 грн.
1

На одном дереве привиты два сорта: Кучерянка (зимний сорт) Груша Свадебная (Весільна) (раннеосенний сорт)

1200,00 грн.
1

На одном дереве привиты два сорта: Мария (зимний сорт) Груша Свадебная (Весільна) (раннеосенний сорт)

1200,00 грн.
1

На одном саженце привиты два сорта: Стрийская (позднезимний сорт) Вильямс летняя (позднелетняя груша)

1200,00 грн.
5

На одном дереве привиты следующие сорта: Вайн голд Ред Хевен Сатурн Харнас Размер саженца - 2,5 м

1500,00 грн.
3
Novinka.png

На одном дереве привиты следующие сорта: Аленушка Желтая медовая Президент Блю Фри

1500,00 грн.
1

На одном саженце яблони привиты два сорта: Амулет (зимний сорт) Деликатес (осенний сорт)

1200,00 грн.
1

На одном подвое привито два сорта яблок: Антоновка (зимний сорт) Сапфир (зимний сорт)

1200,00 грн.
2

На одном дереве привиты два сорта яблок: Байя Мариса (красномясный ранне-зимний сорт) Сильвия (летний сорт)

1200,00 грн.
1

На одном дереве привиты следующие сорта яблок: Богемия Голд (зимний сорт) Вильямс Прайд (летний сорт)

1200,00 грн.
1

На одной яблони привиты два торта: Вильямс Прайд (летний сорт) Кальвиль Снежный (зимний сорт)

1200,00 грн.
2

На дереве привиты два сорта яблок: Голден Делишес, (яблоко-груша) (зимние, сладкие) Байа Мариса (красномясный ранне-зимний сорт)

1200,00 грн.
1

На одном дереве привиты два сорта яблок: Голден Смути (зимний сорт) Сапфир (зимний сорт)

1200,00 грн.
1

На одном дереве привиты два сорта яблок: Деликатес (осенний сорт) Елена (летний ранний сорт)

1200,00 грн.
1

На одном дереве привиты два сорта яблок: Джерси (поздне-осеннее, красномясное) Сильвия (раннелетний сорт)

1200,00 грн.

На одном дереве привиты два сорта яблок: Донешта (летний сорт) Ред Топаз (зимний сорт)

1200,00 грн.
Сторінка 1 із 2
(0 голосов, рейтинг 0 из 5)

Головна перевага багатосортових дерев у тому, що вони дуже добре підходять для садів маленької площі. Часто земельна ділянка не надто велика, а помістити на ній необхідно багато (будинок, господарські будівлі, город, квітник, газон та інше). Під сад залишається зовсім небагато землі, а найбільша площа саду необхідна плодовим культурам. Якщо вирощувати їх багатосортовими деревами, то площі вони займуть значно менше, ніж односортові такого ж набору видів. Тобто дають можливість зберегти простір і навіть у маленькому саду забезпечують велику різноманітність плодових, ягідних та декоративних культур.
Дуже важлива перевага багатосортових саджанців їхня висока морозостійкість у порівнянні з односортовими. Пояснюється це тим, що види щеплені на дуже зимостійкий скелетоутворювач з сіянця-дичка або особлива морозостійка підщепа, яка зимує значно краще за будь-який культурний вид. Щеплення зроблено високо (1-1,5 м) від землі, а там у великі морози тепліше, ніж на рівні снігу. В результаті багатосортове дерево в цілому приймає меншою мірою зимових ушкоджень, краще росте та плодоносить. Ці дерева можна благополучно вирощувати навіть у проблематичних садах з відповідним мікрокліматом, де звичайні плодові дерева не вдаються.
Посадка багатосортових саджанців дозволяє отримувати високоякісніші фрукти. Добре відомо, що особливо смачні плоди у видів з малою в наших краях зимостійкістю. Але вирощувати ці сорти у нас звичайними односортовими саджанцями неможливо їм не вистачає зимостійкості, штамб вимерзає на рівні снігу. На багатосортовому саджанці сорти знаходяться високо, у теплішій зоні, ніж штамб. І хоча розбіжність лише в кілька градусів, але якраз ці кілька градусів і дають змогу благополучно вирощувати в суворих погодних умовах навіть високоякісні сорти з більш південних країв. Безперечно, у зими з критичними морозами, які у нас бувають періодично, ці види сильно обмерзатимуть, але не вимерзатимуть цілком, а штамб витримає. За один сезон крона відродиться і знову буде готова тішити якісними плодами.
Багатосортові дерева, як правило, більше врожайні, ніж односортові. Для створення справжньої зав'язі переважній кількості сортів плодових культур необхідний пилок іншого сорту (перехресне перезапилення). Особливо це істотно для кісточкових культур, багато з яких взагалі не можуть плодоносити без сорту-запилювача (самобезплідні). На жаль, часто погодні умови під час цвітіння садів несприятливі для перехресного перезапилення, що погано впливає на врожайність. На багатосортових деревах перезапилення кольору можливе навіть без комах-запилювачів завдяки близькому розташуванню в одній кроні різних видів. Ну і нарешті, багатосортовий сад це особливо цікаво. Завжди приємно мати те, чого немає у сусідів. А такі дерева-міні-сади стануть об'єктом гордості власника саду.
У чому мінуси багатосорти саджанців

Найбільш суттєвий недолік багатосортових саджанців їх висока, порівняно з односортовими, ціна. Пов'язано це з тим, що терміни вирощування багатосорту довші, ніж звичайних саджанців, а кількість необхідних щеплень відповідає кількості сортів на саджанці, що і призводить до значного подорожчання.
Багатосортовий саджанець це, як мінімум, 3-4-річка з сильно розвиненою кореневою системою та великими габаритами крони. Це додає складності при викопуванні, транспортуванні та посадці рослин. Проблематично викопати 3-4-річку без сильного пошкодження коріння. Тому слід враховувати, що багатосортові саджанці трохи гірше переносять пересадку та вимагають ретельного догляду в перший рік після посадки в сад, ніж односортові (1-2-річні).
Ще один важливий аспект за кроною багатосортового дерева складніше доглядати, ніж за кроною односортового. У «многосорта» щеплення зроблені на гілки скелетоутворювача з різними позиціями, що лідирують. Чим вертикальніше розташована гілка, тим сильніше вона росте. І відповідно, навпаки, у горизонтальні гілки надходить менше харчування та прирости менше. До того ж у всіх сортів плодових різна сила росту (є сильнорослі, середньорослі, слаборослі). Тобто в абсолютно однакових умовах сорти з різною силою росту та зростатимуть по-різному. При формуванні та обрізанні крони у односортових дерев ми не звертаємо особливої уваги на ці тонкощі. Якщо проігнорувати це у багатосортових дерев, то сильнорослі сорти, особливо щеплені на лідируючі гілки, домінуватимуть у кроні. Необхідно стримувати їх зростання прищипкою-обрізанням, щоб більше харчування діставалося слаборослим сортам і щепленням на гілках, що не лідирують.
В іншому агротехніка багатосортових плодових дерев нічим не відрізняється від агротехніки звичайних односортових. Як бачимо, переваги багатосортових дерев очевидні. Особливо це виявляється коли землі під сад мало. Тож якщо складності вирощування «багатосорту» вас не лякають (а вони цілком переборні), то звертайтеся до Київського розсадника садових рослин. У нас у продажу якісні саджанці багатосортових дерев-сад. В наявності дерево-сад абрикос, дерево-сад-слива, дерево-сад персик.

Компанія “Київський розплідник садових рослин”
м.Київ, Жуляни вул. Нова, 14
(044) 233-22-13
(063) 233-22-13 Lifecell
(099) 233-22-13 Vodafone
(096) 233-22-13 Kyivstar
Час роботи: Понеділок - Субота: з 9.30 до 18.00
Перерва: 14.00 - 15.00
Неділя: вихідний
Доставка: Нова пошта,
Самовивіз з Розплідника

Перед приїздом до нас
передзвоніть ОБОВ'ЯЗКОВО!

З повагою!
VitaliyВіталій HelenОлена


Договір оферти