(044) 233-22-13
(096) 233-22-13
(063) 233-22-13
(099) 233-22-13
0
Саджанці троянд у горщиках ви можете купити навесні, влітку та восени. Саджанці з відкритою кореневою системою відправляємо навесні та восени. Троянди із горщиків можна висаджувати влітку без стресу для рослини. Ви можете попередньо сплатити саджанці та гарантовано отримати вибрані сорти у вказаний вами термін.

Троянди канадські

11
Novinka.png

Одна из самых красивых и морозостойких среди канадских роз! Цветки ароматные вишнево-красного цвета полумахровые, бархатистые. Высота: 60-70 см.

150,00 грн.
4

Малиновая роза. Высокая устойчивость к болезням и вымерзанию. Высота 150-250 см

150,00 грн.
10
Novinka.png

Обильное цветение на протяжении всего сезона. Высота куста до 120см. Цветы красные, махровые.

150,00 грн.
10

Цветение обильное, непрерывное. Цветки бледно-малиновые или темно-розовые. Высота куста около 120 см. Диаметр цветка 5-7 см. Устойчивость к болезням и к морозам высокая. Аромат едва ...

150,00 грн.
20

Размер куста до 1м. Цветет цветами красивого бледно-розового цвета. Самый обильноцветущий сорт из серии Parkland, и самый популярный.

150,00 грн.
20

Очень обильно цветущая, компактная роза необычной окраски. Отличная зимостойкость. Канадские розы предпочитают хорошо освещенные участки, но неплохо переносят и полутень.

99,00 грн.
12

Цветки густомахровые насыщенно-розовые, выгорают до нежно-розовых. Высота до 150 см. Очень неприхотливый в выращивании сорт розы.

150,00 грн.
16

Переносит морозы до - 40 °С. Повышенная устойчивость к заболеваниям и обильное цветение. Кусты вырастают до 150 см.

99,00 грн.
1

Зимостойкая и практически непрерывно цветущая роза. Цветки яркие, насыщенно-красные, полумахровые. Компактный сорт - 90-120 см высотой

150,00 грн.
(14 голосов, рейтинг 4.50 из 5)

Троянди канадської селекції, виведені спеціально для холодного клімату, або, як їх найпростіше називають, канадські троянди.

Відмінна стійкість до холодів дозволяє рослинам переживати морози під 40 градусів без додаткового укриття. Причиною подібної зимостійкості є цінна регенеративна особливість рослини: навіть в умовах підмерзання наземної частини троянди її коренева система зможе швидко відновитися та повернути колишню функціональність, давши можливість проростання нових пагонів. Досвідчені садівники стверджують, що зимівля троянд під укривним матеріалом сприяє формуванню більш пишного куща і провокує розкішніше цвітіння. Однак і без спеціального зимового укриття троянди готові цвісти від весни до осені, демонструючи приклад поєднання благородної вишуканості та феноменальної витривалості.
• Канадська троянда - відносний новачок на світовому ринку квітництва, але її популярність та затребуваність на всій планеті неухильно зростає.
• Канадські селекціонери зуміли вивести троянди з таким високим ступенем морозостійкості, що вони можуть переносити зимівлю без укриття практично у всіх регіонах світу, включаючи Аляску, де стовпчик термометра опускається нижче 45 градусів.
• Незначне підмерзання троянд, спричинене можливими перепадами температур, обертається швидким відновленням рослин та оновленням його пагонів.
• Відмінна риса опису канадських троянд – простота у догляді та розмноженні живцюванням.
• Тривале і рясне цвітіння, що підсилює декоративність рослин: квіти прикрашають кущики весь теплий сезон аж до заморозків.
• Висока декоративність кущика, що має розкид висоти від півметра до трьох метрів, що підкреслюють фото канадських троянд.
• Гарне листя, що має насичений зелений колір, з малим числом шипів.
• Основна перевага  канадських троянд – квіти різноманітних відтінків та розмірів. Діаметр махрових або простих суцвіть з різним числом пелюсток коливається від 5 до 15 см. На фото канадських троянд ніжні тони пелюсток змінюються густими бордовими відтінками.
• Троянди характеризуються двома хвилями цвітіння, причому друга хвиля не настільки рясна в порівнянні з першою.
• Перша хвиля цвітіння залишає після себе плоди: якщо їх не видаляти, то в період другої хвилі цвітіння кущики виглядатимуть дуже привабливо та незвично.
• Рослини славляться добрим імунітетом проти захворювань та шкідників, навіть якщо місце посадки рослини обрано не ідеально: у тіні чи на протязі.
• Селекціонери виділяють в описі канадських троянд основні групи: Explorer та Parkland. Троянди першої групи можуть бути плетистими і мати приємний запах. Друга група троянд представлена рослинами з вишуканими формами квіток, розфарбованих у ніжні кремові або яскраві насичені відтінки.
Вибираючи сорт троянд для саду, необхідно брати до уваги безліч різноманітних характеристик рослин, особливо їх стійкість до морозів та різких стрибків температур. Для кожного кліматичного регіону існують свої троянди-переможці, здатні повністю розкрити власну декоративність у кращих для них широтах.
У нашому Київському розпліднику садових рослин ми продаємо саджанці найкращих для України сортів канадських троянд. Вибрати сорт, що сподобався, ви можете на цьому сайті і оформити покупку тут же в Інтернет-магазині.

Компанія “Київський розплідник садових рослин”
м.Київ, Жуляни вул. Нова, 14
(044) 233-22-13
(063) 233-22-13 Lifecell
(099) 233-22-13 Vodafone
(096) 233-22-13 Kyivstar
Час роботи: Понеділок - Субота: з 9.30 до 18.00
Перерва: 14.00 - 15.00
Неділя: вихідний
Доставка: Нова пошта,
Самовивіз з Розплідника

Перед приїздом до нас
передзвоніть ОБОВ'ЯЗКОВО!

З повагою!
VitaliyВіталій HelenОлена


Договір оферти