(044) 233-22-13
(096) 233-22-13
(063) 233-22-13
(099) 233-22-13
0
watermark/abrikos-jumbo

Абрикос Джумбо Тардів

5
150,00 грн.
від 5шт по грн. за од.
від 10шт по грн за од.
Саджанці абрикоса з відкритою кореневою системою - з березня до травня та з жовтня до листопада. Саджанці у горщиках – з березня по листопад. Працює попереднє замовленя.
Дозрівання
середина липня
Зимостійкість
висока
Висота рослини
середньоросле
Розмір плодів
великі и дуже великі
Стійкість до хвороб
висока
Врожайність
високоврожайний
Канадський новий сорт абрикоси, самоплідний. Відмінна морозостійкість і високі смакові якості великих фруктів. Збір урожаю з другої декади липня. Яскраві плоди. Характеризується високою і регулярною врожайністю

Канадський новий сорт абрикоси, самоплідний. Виділяється відмінною морозостійкістю і високими смаковими якостями великих фруктів. Середнього терміну дозрівання, збір урожаю з другої декади липня. Яскраві плоди красиво виглядають на дереві, подобаються дітям за свою солодкість і легке відділення м'якуша від кісточки. Характеризується високою і регулярною врожайністю, великими плодами хороших смакових і товарних якостей. Плоди великі, злегка довгастої форми, середньою масою 120 - 150 грам, найбільші до 200 грам. Кісточка відділяється добре. Плоди яскраво-помаранчевого забарвлення з невеликим загаром, з щільною дуже приємною на смак ароматним м'якушем, з хорошою транспортабельністю. Стійкість до захворювань середня.

У одному середньому плоді до 50 ккал. Низька калорійність абрикоси і велика користь для організму роблять його незамінним сезонним фруктом, який дуже добре у свіжому вигляді. Під час правильної сушки зберігаються усі вітаміни (А, Е, С) і інші компоненти. Ласуни можуть використати свій урожай для приготування джему, яке скрасить зимові чаювання.


Догляд за саджанцями

Посадка, добриво, полив, обробка від шкідників

Посадка: весной, до начала сокодвижения и осенью.

Цветение: в марте-апреле от 6 до 18 дней.

Освещение: яркий солнечный свет.

Почва: плодородная, нейтральной реакции.

Полив: после посадки – еженедельно выливают по ведру воды под каждый саженец, затем – один раз в 2-3 недели, в сильную жару и засуху – 1-2 раза в неделю.

Подкормки: 1-я – в конце апреля органическими удобрениями, 2-я – перед цветением, 3-я – в период налива плодов, 4-я – осенью.

Мы предлагаем следующие удобрения:

Обрезка: весной, до начала сокодвижение, и осенью, после листопада.

Вредители: бурый плодовый клещ, боярышниковая кружковая моль, боярышница; яблонная, рябинная, плодовая, фруктовая полосатая и верхнесторонняя плодовая моли; яблонный цветоед, грушевые пилильщик и трубковерт, восточная и яблонная плодожорки, дуболистный шелкопряд, заболонник, западный непарный короед, зимняя пяденица; зеленая яблонная, подорожниковая, красногалловая и кровяная тли; казарка, кольчатый и непарный шелкопряды, яблонная и обыкновенная грушевая медяница, яблонный клещ, минирующая моль; смородинная, плодовая и подкоровая листовертки; яблонная моль-листовертка, совка-синеголовка, яблонная запятовидная щитовка, яблонная стеклянница, пяденица обдирало, яблонный пилильщик. Болезни: пролиферация яблонь (ведьмина метла), горькая и плодовая гнили, мозаичная болезнь, мозаичная кольчатость, млечный блеск, мухосед, настоящий тутовник, обыкновенный рак, ржавчина, черный рак, отмирание ветвей, парша, подкожная вирусная пятнистость, мучнистая роса, резиновидность, сплющенность веток, стекловидность плодов, цитоспороз, черная пятнистость.А еще у нас есть ...

Компанія “Київський розплідник садових рослин”
м.Київ, Жуляни вул. Нова, 14
(044) 233-22-13
(063) 233-22-13 Lifecell
(099) 233-22-13 Vodafone
(096) 233-22-13 Kyivstar
Час роботи: Понеділок - Субота: з 9.30 до 18.00
Перерва: 14.00 - 15.00
Неділя: вихідний
Доставка: Нова пошта,
Самовивіз з Розплідника

Перед приїздом до нас
передзвоніть ОБОВ'ЯЗКОВО!

З повагою!
VitaliyВіталій HelenОлена


Договір оферти