(044) 233-22-13
(096) 233-22-13
(063) 233-22-13
(099) 233-22-13
0
watermark/golubika-bonus-6
watermark/43
watermark/42
watermark/1-24-640x480
Коментарі  
#1 volchica2002@ukr.net 27.06.2022, 12:23
Получила свои заказ. Саженцы здоровые, корневая система отличная. Упаковка идеально продуманная, что меня очень удивило. Саженцы совершенно не пострадали при перевозке НП. Из всех питомников, этот самый лучший !
Цитата

Голубика Бонус (Bonus)

5
65,00 грн.
від 5шт по грн. за од.
від 10шт по грн за од.
Дозрівання
середина липня-серпень
Висота рослини
до 1,7м
Розмір плодів
одні з найбільших у світі
Стійкість до хвороб
висока
Місце посадки
сонце
На сьогодні цей сорт є одним з самих великоплідних у світі. Характеризується дуже великими плодами з насиченим солодким смаком і густим ароматом. Ягоди мають презентабельний товарний вид і "Вау-ефектом", відмінно транспортуються, не мнуться і не течуть, довго зберігаються (до тижня в холодильнику або підвалі), не втрачаючи форми і смакових якостей. Тому вони ідеально підходять для ринкової реалізації і мають підвищений попит серед покупців.

Дослідники ставили перед собою мету отримати високоврожайний великоплідний сорт, стійкий до хвороб. І їх спроби увінчалися успіхом.

Важливо! Ягода із-за великих розмірів вимагає більше збалансованого харчування і обрізання, щоб кущ не перевантажувався, інакше ягоди дрібніють довго не набирають цукор і залишаються кислими.
Бонус - сорт середнього терміну дозрівання. Цвітіння починається в середині квітня і триває упродовж місяця. Ягоди в південних областях починають дозрівати в середині липня, а в північних - у кінці липня або на початку серпня. Плодоносіння розтягнуте, триває до двох місяців.
Стиглі ягоди темно-сині, покриті добре помітним сизим нальотом. М'якуш зеленуватий, соковитий, пружний і щільний. Насіння дрібне. Колір соку – безбарвний, смак ягід десертний із злегка вираженою пікантною кислинкою.

Важливо! Зазвичай у голубики потемніння плодів служить свідоцтвом про дозрівання плодів. Але у Бонуса ягоди після зміни кольору повинні тижнів два повисіти на кущі, щоб набрати цукру. Стиглі ягоди при відриві видають характерний звук.

Бонус притягає садівників і покупців величезними і смачними ягодами
Голубика Бонус: опис сорту

Сорт рекомендований для регіонів з помірно прохолодним кліматом. Виходячи з особистого досвіду, Бонус добре росте в середній смузі Росії, в жаркому південному кліматі почуває себе не дуже добре.

Увага! Хоча Бонус позиціонується як самоплідний сорт, спільна посадка з іншими сортами підвищує врожайність в 2-3 рази. Кращими обпилювачами вважаються сорти Бригіта блю, Блюголд, Блюкроп, Нельсон, Ерліблю.

Переваги і недоліки голубики сорту Бонус

Сорт Бонус отримав особливу популярність серед садівників завдяки безлічі достоїнств :

Характеризується дуже великими плодами з насиченим солодким смаком і густим ароматом.
Ягоди мають презентабельний товарний вид з "Вау-ефектом", відмінно транспортуються, не мнуться і не течуть, довго зберігаються (до тижня в холодильнику або підвалі), не втрачаючи форми і смакових якостей. Тому вони ідеально підходять для ринкової реалізації і мають підвищений попит серед покупців.
Плодоносіння починається вже на друго-третій рік після посадки.
Регулярно і стабільно плодоносить, не має перерв в плодоносінні.
Середня врожайність - 5-6 кілограм з куща, але при належному догляді можна отримати до 8 кілограм ягід.
Сік, потрапляючи на одяг, не залишає складних плям.
Стійкий до посух, температурних перепадів, морозів і поворотних заморозків (навіть в період цвітіння).
Має підвищений імунітет до захворювань, рідко ушкоджується шкідниками.

Одно з переваг голубики Бонус дуже великі плоди з насиченим смаком
Великі ягоди голубики Бонус

Є і недоліки:
- нерівномірне дозрівання плодів і розтягнуте плодоносіння, що утрудняє механізований збір плодів.

сорт схильний сильно перевантажуватися пагонами і плодами. Це призводить до більше розтягнутого дозрівання плодів. Вони дрібніють, стають кислими, висять дуже довго в синьому кольорі і неїстівному.
необхідно 2 рази в рік проводити професійне обрізання і "приловчиться" до сорту. Зрозуміти скільки зрізувати, щоб був баланс і виходили ті самі ягоди по 3см діаметром.
Сорт швидше підходить по клімату до півночі України, ніж до південного клімату, оскільки вередливий до рН (при великому поливі на півдні рН неминуче рухатиметься часто в лунці). Бонус в таких непостійних умовах стресує і не видає потрібного результату. Якщо плантація підключена до строго контрольованої системи поливу з щоденною оптимізацією рН до 5,0, то сорт росте відмінно.
А еще у нас есть ...

Компанія “Київський розплідник садових рослин”
м.Київ, Жуляни вул. Нова, 14
(044) 233-22-13
(063) 233-22-13 Lifecell
(099) 233-22-13 Vodafone
(096) 233-22-13 Kyivstar
Час роботи: Понеділок - Субота: з 9.30 до 18.00
Перерва: 14.00 - 15.00
Неділя: вихідний
Доставка: Нова пошта,
Самовивіз з Розплідника

Перед приїздом до нас
передзвоніть ОБОВ'ЯЗКОВО!

З повагою!
VitaliyВіталій HelenОлена


Договір оферти